609-349-748 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 10:00 - 20:00 w dni robocze.
Szyjemy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin europejskich producentów z wykorzystaniem wzorów uznanych projektantów. Projekty wzbogacamy o akcesoria krawieckie od renemowanych europejskich producentów.

Każdy wie, że solidny dom wymaga solidnych fundamentów. Nie inaczej jest w przypadku ubrań. Solidny fundament stanowią w tym przypadku dobrej jakości tkaniny. Wspaniały krój może cieszyć oko, ale nie zastąpi dobrych jakościowo tkanin. Owszem - może być pięknie, ale czy będzie zdrowo i solidnie? Nasze tkaniny to doskonałe fundamenty, z których zbudować możecie naprawdę wspaniałe projekty. W poszukiwaniu "tekstylnych perełek" postawiliśmy nie tylko na doskonałą jakość, ale także na nietuzinkowe wzornictwo i unikalność, o które trudno już w naszym kraju. Rynek polskich tkanin w nadruku cyfrowym eksplodował. Niestety wraz z "boomem" pojawiła się powtarzalność wzoru, a także wątpliwa jakość.

To wszystko spowodowało, że postanowiliśmy poszukać nieco dalej i udało nam się nawiązać współpracę z uznanymi europejskimi producentami i projektantami tkanin takimi jak: Stoffonkel, Tante Ema, Swafing, Litlle Darling, Hemmers Itex, Poppy, Hamburger Liebie i inni.

Wszystkie dostępne w Laberry tkaniny posiadają certyfikat bezpieczeństwa (Oeko-Tex Standard 100), a część z nich (produkty BIO/Organiczne) dodatkowo Global Organic Textile Standard (GOTS).

Oznacza to, że oferowane przez nas tkaniny są w pełni bezpieczne dla skóry i wolne od substancji szkodliwych majacych negatywny wpływ na nasze zdrowie. Tym samym nie zawierają pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujacych.

Wszystkie wymienione poniżej tkaniny zostały szczegółowo opisane, tj: dokładny skład, gramatura oraz przeznacznie. Dzięki teemu możecie wybrać to czego w danym momencie potrzebujecie.

Jerseye to dzianiny „lekkie”, jednak w naszej pracowni znaleźć można jedynie takie, których gramatura jest niemniejsza niż 200 g/m2. To sprawia, że nawet jerseyowa koszulka nie jest przeźroczysta, a mięsista i wygodna. Tego typu dzianina to doskonałe rozwiązanie na wiosnę i lato. Uszyjemy z niej nie tylko legginsy, sukienki, ale przede wszystkim wiosenne i letnie koszulki, których zawsze jest za mało w szafach naszych pociech. Idealnie sprawdzą się również na koszulki z długim rękawem na jesień i zimę.

Dresówki pętelkowe (tzw. "pętelka od spodu") to dzianiny całoroczne. Ich gramatura zawiera się w przedziale 230-270 g/m2. Sprawdzą się i latem i zimą. Są doskonałą bazą na spodnie, bluzy, warstwy zewnętrzne czapek, sukienki i tuniki a także kominy.

Ostatnią kategorię stanowią bardzo ciepłe dzianiny drapane (z tzw. "meszkiem od spodu"). Są "grube" - nawet do 290 g/m2, a uszyte z nich spodnie zapewnią dostatecznie dużo ciepła w naprawdę chłodne dni.

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie oferowane przez Laberry dzianiny są bawełniane, a ich skład zawiera się w przedziale 92% bawełny i 8% elastanu do 96% bawełny i 4% elastanu. To komfort i zdrowie skóry naszych pociech na codzień.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych tkanin skontaktuj się z nami.