609-349-748 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 10:00 - 20:00 w dni robocze.

O nas

Jagodowe laboratorium to pracownia krawiecka stworzona z myślą nie tylko o najmłodszych. To miejsce gdzie mama z córką, wspólnie, zaprojektują wymarzoną bomberkę czy najwygodniejsze na świecie jeansy. To wszystko za pomocą jedynego na polskim rynku opracowanego przez nas Kreatora do projektowania ubranek wg własnych upodobań. Choć brzmi magicznie w praktyce jego używanie jest niebywale proste i intuicyjne. Wystarczy kilka kliknięć, by od podstaw wykreować dowolnie wybrany produkt według własnych preferencji i gustu. O resztę zadba Jagodowa mama, która nie tylko wykroi, uszyje i pięknie zapakuje wybrane przez Ciebie ubranko (w odpowiednim rozmiarze), ale i dostosuje pod względem newralgicznych długości, na które w tradycyjnym sklepie nie można liczyć (długość nogawek, rękawów).

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Każdy projekt możesz wzbogacać np. o dodatkowe kieszenie, sznurki w spodniach, a nawet królicze uszy w kapturze od bluzy. Wszystko czego nam trzeba, by spełnić Wasz projekt i oddać go w Wasze ręce, to chwila cierpliwości. Każdy produkt szyty jest bowiem na indywidualne zamówienie.

Z reguły 7 dni to wystarczający czas na realizację Waszego projektu, jednak zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia okresu oczekiwania do 10 dni. Zanim rozpoczniecie przygodę z kreatorem zapraszamy do zakładki "Z czego szyjemy" zawierającej zestawienie fotograficzne wszystkich wykorzystywanych tkanin wraz ze szczegółowym opisem, parametrami materiałów i informacjami o pochodzeniu. Życzymy samych przyjemnych chwil z Kreatorem i jeszcze większego zadowolenia z Waszych małych - wielkich dzieł sztuki :)